Nasza firma

Przedsiębiorstwo Budowlane "MARBUD" Sp. z o.o. powstało w 2006 r. z przekształcenia Zakładu Budowlanego "MARBUD" działającego w branży budowlanej od 1989 r.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie robót w zakresie budownictwa przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej ze szczególnym uwzględnieniem obiektów handlowych. Wykonujemy także budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne.

W obszarze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w kompleksowym ("pod klucz") wykonawstwie hal w konstrukcji żelbetowej bądź stalowej.

W swoim dorobku posiadamy szereg realizacji związanych z wykonaniem bądź modernizacją obiektów handlowych dla sieci supermarketów "Rossmann" oraz piwiarni "Warka".

Wykonujemy także fundamenty żelbetowe pod maszyny bądź maszty telekomunikacyjne.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonawstwie robót remontowo – modernizacyjnych na terenie czynnych zakładów produkcyjnych (w tym Browar w Żywcu).

Doświadczona kadra kierowniczo-menadżerska firmy oraz wykwalifikowani pracownicy dają gwarancję sprawnej realizacji inwestycji oraz dobrej jakości wykonywanych prac.